BEREME JEN TY NEJLEPŠÍ A MOŽNÁ TO BUDETE ZROVNA VY!!

♠Člen č.3♠

2. května 2008 v 15:11 |  ČLENOVÉ
Jak už asi víte, jmenuji se Eva Regnerová a je mi 11 let. Chodím prvním rokem na gymnázium - CG - a dost se mi tam líbí. Předtím jsem chodila do školy s Hankou a Míšou, ale oni ze základky šly na jinou školu než já. Se školou jsem nikdy žádný problém neměla a o tom svědčí i fakt, že jsem považována (v nynější i bývalé třídě) za člověka, který má víc než dobré známky.
Mám dvě sestry (Áju a Terku) a obě jsou mnohem starší než já - jedné je 15 a druhé 18.Bydlím na Doubravce v rodinném domku, který našemu klubu poskytuje klubovnu.Máme také malou fenku, jejíž osobnost nese jméno Freda. Často je zařazena do klubovního programu, který s uspokojujícím úspěchem vymýšlím já. Mimo tuto funkci jsem ještě účetní a správce klubovny.
Moje nejoblíbenějším místem je knihovna, nejoblíbenější činností čtení a nejoblíbenějším autorem Terry Pratchatt. S radostí však otevřu skoro každou knížku. Mím dalším zájmem je minerologie neboli zkoumání šutříků. Chodím na hodně zájmových kroužků a 5. rokem na klavír. Pohlížím na věci kolem sebe realisticky s mírnými sklony k pesimismu.
Tak to jsem já, Eva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.